Недобросовісного орендаря зобов'язано сплатити орендну плату за користування спортивним залом загальною площею 258.7 кв. м

Недобросовісного орендаря зобов'язано сплатити орендну плату за користування спортивним залом загальною площею 258.7 кв. м
172448 ПЕРЕГЛЯДІВ
Господарським судом Донецької області задоволено обґрунтовані позовні вимоги керівника Краматорської місцевої прокуратури щодо стягнення заборгованості з недобросовісного орендаря за користування спортивним залом загальною площею 258,7 кв. м.
 
 
 
Зокрема з’ясовано, що у жовтні 2017 року Управління освіти Краматорської міської ради уклало довгостроковий договір оренди з Громадською організацією «Спортивний клуб «Блек Белт» для використання спортивного залу в ненавчальний час у Загальноосвітній школі №26  м. Краматорська.
 
 
 
Однак, орендар з грудня 2017 року не сплачував орендну плату за користування спортивним залом. Тож, на усунення виявлених порушень та стягнення з орендаря плати  прокуратурою пред’явлено позов про зобов’язання порушника сплатити орендну плату за рік у розмірі понад 18 тис грн.
 
 
 
Наразі вимоги прокуратури задоволено, а недобросовісного орендаря зобов’язано сплатити орендну плату.
Теги: законісправдливість,оренда,школа,прокуратура, Донецькаобласть
Мої відео