Правоохоронці Харкова повідомили про підозру іноземцю, який незаконно перебував на території України.

328223 ПЕРЕГЛЯДІВ

31-річний громадянин Азербайджану у 2019 році потрапляв в поле зору поліції та міграційної служби через порушення строків перебування в нашій державі. Тоді відносно нього Державна міграційна служба прийняла рішення про примусове повернення до країни походження з подальшою забороною в’їзду на територію України терміном на 3 роки.

Усвідомлюючи, що в’їзд в Україну йому заборонений, іноземець вирішив незаконно перетнути кордон та повернутися до нашої держави. Для цього іноземець замінив свої анкетні дані на інші та отримав новий паспорт громадянина Республіки Азербайджан, за допомогою якого в січні місяці 2020 року потрапив на територію України.

В січні 2021 року правоохоронці виявили порушника на території Харкова.

24 травня громадянину Азербайджану повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 332-2 (незаконне перетинання державного кордону України) Кримінального кодексу України. Матеріали кримінального провадження супроводжувались співробітниками Управління міграційної поліції ГУНП в Харківській області спільно з працівниками Служби безпеки України в Харківській області.

Іноземцю загрожує до 3 років позбавлення волі.

Мої відео