Проблеми опікунства в Україні

55617 ПЕРЕГЛЯДІВ

Між двох вогнів опинилися діти Юлії Хом’як. Після її рішення піти від чоловіка, той пообіцяв зробити усе задля того, щоб перетворити її життя на самі страждання. Найцінніше, що є у жінки — її діти.
Саме вони стали предметом маніпуляцій з боку чоловіка. І коли мова зайшла про визначення місця проживання дітей, на переконання Юлії, він зробив усе, щоб рішення з цього питання Комісією із захисту прав дитини було винесено на його користь.
Нині старший син проживає із батьком. Дитина, за словами матері, піддається постійному психологічному тискові. Оскільки геть перестала спілкуватися із раніше найріднішою людиною – мамою. За час перебування із батьком, в дитини розвинувся васкуліт – запалення судин. Три місяці поспіль 12-тирічний Ярослав не з’являвся у школі. Про дистанційну освіту батько не подбав. Доступ до хлопчика обмежений.
Жінка розгублена, оскільки органи опіки і піклування, за її словами, досить неаргументовано й упереджено винесли висновок з цієї справи, в якому рекомендували передати дітей батькові. Держслужбовці не вказали законних причин, з яких малолітні діти не можуть проживати разом зі своєю матір’ю.
Щоб висвітити, як працює Комісія мати малолітніх дітей звернулася за допомогою до ЗМІ. Одначе, з’явившись на чергове засідання зі своєї справи (16 лютого 2016 р), разом із пресою, на Юлію чекала неоднозначна ситуація. Батько дітей, чоловік Юлії, не дав згоду на проведення зйомки і Комісія без усіляких повідомлень, мовчки перервала свою роботу, не давши виступити жодній зі сторін.

Юлія обурилася бездіяльністю Комісії та ігноруванням громадян України, й викликала поліцію та оперативну групу. Подію зафіксовано, з’ясовуються обставини. З цього приводу Юлія разом зі своїм представником за довіреністю та представником ЗМІ, який був присутній під час незрозумілих дій Комісії на чолі з Головою райдержадміністрації дала прес-конференцію в студії Інформаційного агентства УНТ.

Теги: УНТ,Юлія Хом’як
Мої відео