Лаптєв Олександр Юрійович, Чазов Олександр Володимирович, Браціло Віктор Петрович, Крохмалюк Костянтин Олександрович - Перевертні в погонах ЗСУ та СБУ

392164 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Лаптєв Олександр Юрійович, Чазов Олександр Володимирович, Браціло Віктор Петрович, Крохмалюк Костянтин Олександрович - Перевертні в погонах ЗСУ та СБУ

 

Збройні сили України на сьогодні – це головний оплот захисту нашої держави. В ЗСУ служать справжні герої, від яких залежить майбутнє України. Однак на жаль у їх лавах є зрадники й перевертні, які використовують усі наявні можливості, щоб нажитися або самоствердитися коштом інших людей. Є документальні підтвердження того, що у батальйоні Військовій частині, відбувається саме це: на посади призначені кілька справжніх перевертнів, як на нашу думку, у них є покровителі в ГШ, які не дають чесним бійцям захищати нашу державу, а також «пресують» представників преси. Так, кілька «героїв» останнього часу –

Командир батальйону Лаптєв Олександр Юрійович, начальник штабу Чазов Олександр Володимирович, полковник СБУ Крохмалюк Костянтин Олександрович (має кличку Костік), а також заступник командира батальйону з морально-психологічної підготовки Браціло Віктор Петрович

Натомість на аудіо чутно що вони планували підробити накладні на купівлю військового екіпірування, що волонтери збирали для армії. Однак дії журналіста, а зараз майора ЗСУ Вадима Чорного їм завадили. Приїхавши до міста та бачачи, що відбувається у батальйоні, він вимагав, щоб шоломи, які на його прохання надали волонтери, були передані бійцям на передову. Перевертні в погонах хотіли відкликати майора ЗСУ з відрядження, щоб фальсифікувати проти нього кримінальні справи або навіть вбити. Принаймні пропозиції, які звучали в аудіо, говорять про те, що позбутися людини, яка знає правду про можливі кримінальні дії Перевертнів, підроблені накладні та інші грішки командування цього батальйону. А полковник СБУ Крохмалюк Костянтин Олександрович поставив на прослуховування телефон інформаційного агентства «Україна Інформ», що є абсолютно незаконним і неприпустимим, особливо для людини на такій посаді.

За допомогою вивчення отриманих записів легко довести, що Браціло Віктор Петрович (заступник командира батальйону з морально-психологічної підготовки) власноруч фальсифікував накладні на військові шоломи. Виникає закономірне питання: чи мав право він це робити, тим більше займаючи таку посаду? Адже це не лише шкодить загальній справі захисту нашої держави, але й де мотивує волонтерів та військових.

Відповіді на ці питання наддадуть в СБУ. Журналісти, які вирішили розібратися у цій ситуації, не стали влаштовувати прес-конференцію у Європарламенті, як було озвучено спочатку, оскільки це лише один факт, тоді як більшість українських бійців незалежно від посад, є героями, а отже не варто псувати їхню репутацію подібним розголосом. Однак у ситуації, що склалася, важливо розібратися, тому отриманий аудіозапис обов’язково буде відправлено до профільного комітету Верховної Ради та Служби Безпеки України з вимогою провести об’єктивне розслідування та вжити заходи згідно закону. Дане відео особисто мають побачити Іван Баканов та Валерій Залужний, які мають змогу взяти справу під особистий контроль.

Під час розмови, що була записана на аудіо, Олександр Лаптєв, Віктор Браціло та Олександр Чазов у грубій формі намагалися з’ясувати у майора ЗСУ Вадима Чорного, на якій підставі він перебуває не там, де має служити.

На відповідь, що він у звільненні, вимагали надати стверджувальні цей факт, документи. Згодом після візиту Вадима Чорного, згідно з аудіозаписом, Лаптєв запропонував «розстріляти продюсера», який телефонував.

Як підтверджує запис, «перевертні» у погонах обговорюють, чи є підстави вбити або сфабрикувати кримінальну справу на громадського діяча, власника та директора чотирьох інформаційних агентств, телеканалу, більше ніж ста інформаційних сайтів, журналіста, майора ЗСУ, і як це зробити. Тому журналісти та громадські діячі не мали іншого виходу, як зробити розголос їхнім діям, які імовірно носять кримінальний характер, всі учасники не просто не мають морального права носити погони ЗСУ та СБУ, але й заслуговують на покарання.

Як стверджує в аудіозаписі сам командир військової частини Лаптєв, він вважає за необхідне прийняти закон про можливість розстрілу за відмову від виконання наказу службового керівництва. Під цю статтю, за зізнанням Лаптєва, можуть підпадати як військовослужбовці, так і журналісти, які висвітлюють події на фронті.

Що сталося насправді? Спочатку потрібно з’ясувати, ким є Вадим Чорний. Це не звичайний рядовий військовий, а досвідчений журналіст з освітою, який у критичний для України момент добровільно взяв до рук зброю, аби захищати державу. 

26 лютого 2022 року о 9 годині, Вадим Чорний прийшов у військкомат у Дніпровському районі міста Києва, у Дніпровський районний у м. Києві ТЦК та СП та попросив записати його добровольцем до лав Збройних Сил України. Маючи звання майор запасу, хоча і не служивши строкову службу й не маючи досвіду кадрового офіцера, Вадим Чорний вважав своїм обов’язком захистити нашу державу від російської агресії. Тому попросив взяти його добровольцем в авіазагін, оскільки він колишній пілот літака АН 26, або взяти у до прес-служби бойової бригади військовим журналістом, адже він є власником та директором МЕДІА ХОЛДИНГУ УКРАЇНА mhu.news, чотирьох інформаційних агентств та телеканалу, який зараз в ефірі. Його ЗМІ мають відповідні ліцензії Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, також Чорний є власником більш ніж 100 інформаційних сайтів, він є професійний журналіст, тому має право працювати у прес-службі.  Він вважав, що його призначення на військові посади має відбуватися із врахуванням його освіти та цивільної професії, вищевказаних спеціальностей, задля принесення максимальної користі Збройним силам України. Але тут трапилася помилка: йому записали неправильний ВОС (військово-облікова спеціальність), що необхідно було виправити.

Тому 6 червня 2022 року написав рапорт своєму командиру та просив виправити помилку, додати у його військовий квиток ВОС 060300 - Управління діями підрозділів авіації повітряних суден, Льотна експлуатація та бойове застосування літаків та ВОС 330300 Військова журналістика. Отже, Вадим Чорний звернувся для того, щоб його призначили на посаду відповідно освіти або цивільної спеціальності журналіста.

Вадим Чорний встав на захисті України декілька років тому, з першого вторгнення Росії на територію України. З 2015 року займався волонтерством та висвітлював діяльність волонтерів у своїх ЗМІ. Тому з перших днів служби в ЗСУ після початку повномасштабного вторгнення зарекомендував себе з найкращого боку.

Командир батальйону Олександр Лаптєв посилаючись на те, що батальйон піде через місяць на передову, звернувся до Вадима Чорного з проханням дістати військові шоломи

Через знайомих волонтерів шоломи передали Новою Поштою, однак потім з’ясувалось що Олександр Лаптєв обдурив Вадима Чорного, і на передову ніхто не збирався. Тоді Вадим Чорний сказав Олександр Лаптєву, щоб той віддав шоломи бійцям на передову в бригаду. Щоб не віддавати шоломи «Олександр Лаптєв і компанія», які є головними діючими особами у записі, вчинили протиправні дії щодо Вадима Чорного, події розвивались як у голлівудському детективі. Особа, яка називається в аудіозаписі Петровичем - це Браціло Віктор Петрович, навмисне провокує Вадима Чорного, аби згодом звинуватити його у непокорі старшим за званням та «пришити» якусь статтю, а можливо навіть щоб мати нагоду фізично ліквідувати його пізніше.

Ще один важливий момент – «перевертням у погонах» дуже сподобався закон, який наразі не діє, але у зв’язку з ситуацією має шанси повернутися в дію. Згідно з ним, військове керівництво мало б право фізично знищувати, розстрілювати військових, які не виконали службовий наказ без суду і слідства. Звичайно, це розв’яже руки їм і дозволить карати тих, хто йде проти цієї системи, і дасть можливість продовжувати красти і наживатися на екіпіруванні та інших речах, які волонтери збирають та передають на фронт. 

Крім іншого, Костянтин Крохмалюк вимагав, щоб Вадим Чорний показав свій телефон, аби перевірити, чи збереглося відео, яке той знімав. І навіть коли журналіст віддав свій особистий телефон на перевірку, він отримав лише погрози на свою адресу

В аудіозаписі можна почути слова офіцера штабу, що треба попросити, щоб Вадима Чорного «кинули в пиз*оріз, а там як бог дасть, виживе чи ні», і його долю має вирішити випадок. Пиз*оріз у військовому жаргоні – це дуже тяжкий бій, з якого практично ніхто живим не повертається. Отже, як самі «перевертні» в аудіо говорять, вони хочуть кинути в цей бій людину, яка навіть строкову службу не служила, не є кадровим офіцером, а є журналістом, добровольцем та патріотом України. Це не професійно і не чесно щодо людей, які служать в армії. Адже скільки військових, які відмовилися виконувати злочинні накази або просто чимось не влаштовували своє керівництво, може загинути таким чином! У цій же розмові прозвучало зізнання, що Вадим Чорний вже отримував погрози, що йому прострілять ноги, якщо буде забагато знати й намагатися розібратися у тому, що там відбувається.

Також у записі звучить голос іншого перевертня в погонах полковника СБУ, який просить відкликати Вадима Чорного з відрядження на пару днів, щоб сфальсифікувати кримінальну справу. За його словами, це дуже просто. В аудіо багато йдеться про сфальсифіковані накладні, звучить ідея «вбити продюсера», розповідають про прослуховування телефону, що практикується серед військових, а також про можливість фальсифікації кримінальної справи й багато «цікавих» ідей, за які фігуранти заслуговують на кримінальне покарання і звільнення зі служби. У розмові з Вадимом Чорним Костянтин Крохмалюк та інші фігуранти говорили, що командир військової частини має привілейоване положення, з ним не можна сперечатися і потрібно лише виконувати накази, навіть якщо вони здаються несправедливими та злочинними. У відповідь на всі питання і зауваження йому відповіли, що в армії він не є цивільною особою, тому має зовсім інші права й обов’язки, а також порадили прочитати військовий статут. У приватній розмові всі учасники справи говорили про те, що наступного разу потрібно застосувати силу і натякали про повну відсутність прав у військових та їхню повну залежність від командування. 

Сам Вадим Чорний розповів, що він отримав наказ, який вважає злочинним. При цьому його ображали та зверталися на підвищених тонах. У ньому він вбачав ознаки кримінально-карної дії, тому повідомив про це заступника командира батальйону. Злочинний наказ полягає у наступному. За кожен день, коли Вадим Чорний був у відрядженні (починаючи з 5 травня), він мав повідомляти, де він був і що робив. А оскільки у нього є безпосередній командир і керівник роти, він не зобов’язаний доповідати іншим особам, які не є його керівництвом. Згідно з законом, все, що майор ЗСУ робить під час відрядження, є військовою таємницею, а отже, не має ставати предметом розголосу. 

Як розповів Вадим Чорний, він написав рапорт, щоб отримати відрядження для поїздки за зброєю до Черкас. Більше інформації надавати не мав права, оскільки у зв’язку зі своєю службою він має доступ до державної таємниці. Інцидент зі зніманням розмови на камеру Вадим Чорний пояснив. Він з самого початку, спілкування, коли його почали ображати, попередив, що зафільмує на камеру телефону як доказ наказу, який, на його думку, має ознаки кримінального правопорушення і передасть своєму безпосередньому керівнику і більше нікому. Однак його змусили видалити запис і забрали телефон для перевірки, а в наступному безпідставно затримали. 

Пряма мова усіх фігурантів справи є в аудіозаписі. Далі слово за керівництвом Збройних сил України та керівництвом Служби безпеки України.

Є сподівання, що кадрове рішення стосовно Лаптєва Олександра Юрійовича, Чазова Олександра Володимировича, Крохмалюка Костянтина, Олександровича та Браціло Віктора Петровича буде об’єктивним і справедливим.

Адже судячи з усього, це випадкові люди, які випадково отримали важливі посади. Якщо їх не буде покарано та не усунено від виконання обов’язків, це може негативно вплинути на імідж Збройних Сил України та Служби Безпеки України. Задля цього і працюють справжні бійці інформаційного простору – журналісти, які навіть на фронті продовжують виконувати своє завдання.

Ця публікація має правову підставу. Вона спирається на закон України «Про інформацію» (ст. 25 п.4, ст.29 п.1. ст.32 Конституції України, перший абзац (в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини). 

 

На разі Вадим Чорний має поганий стан здоров’я, проте його попри це відправили в ізолятор з максимально незадовільними, антисанітарними умовами. Зараз до нього в ізолятор підселили психічнохворого сапера з пістолетом, який провокує бійку, про свій психічний стан заявив сам сапер. Зараз життя Чорного Вадима Володимировича в небезпеці!!!

 

Автор: Чорний Вадим Володимирович - https://ukraine-inform.com/auth/user/1256 

 

Теги: Лаптєв Олександр Юрійович, Чазов Олександр Володимирович, Браціло Віктор Петрович, Крохмалюк Костянтин Олександрович, Перевертні в погонах
Мої відео