У столиці прикрасили святкову ялинку

У столиці прикрасили святкову ялинку
167513 ПЕРЕГЛЯДІВ

Головна ялинка України засяла святковими вогнями у центрі столиці. 19 грудня відбулося урочисте відкриття новорічного дерева на Софійській площі, після чого кияни і гості міста можуть послухати святковий концерт.

19 грудня на столичній Софійській площі встановили новорічну ялинку. Дерево висотою 25 метрів прикрашене трьом кілометрами гірлянд і 1,5 тисячами іграшок.

Почався святковий захід на Софійській площі о 18 годині. О 19.15 запалили ялинку, а навколо новорічного дерева ввімкнули святкову ілюмінацію. Українців зі сцени на Софійській площі привітали відомі музиканти. Головним музичним гостем став гурт СКАЙ. Виступатимуть для гостей свята гурти НАОНІ Orchestra, Illaria та деякі інші.

Киянам і відвідувачам столиці пропонується чимало місць, де можна приємно провести час у дні різдвяних і новорічних свят: традиційно будуть прикрашені столичний парк ім. Т. Шевченка і вулиця Хрещатик. 8 грудня відкрили «Зимову країну на ВДНГ», яка тішитиме відвідувачів цікавими розвагами до 10 березня. Вхід на фестиваль «Зимова країна» вільний.

Мої відео