Софійську площу обіцяють відремонтувати

Софійську площу обіцяють відремонтувати
251033 ПЕРЕГЛЯДІВ

 Софійську площу, що знаходиться у центрі історичного центру Києва, скоро капітально відремонтують. Максимальний термін, у який планується виконати всі роботи – до кінця 2020 року.

Офіційні джерела повідомили про запланований на найближчий час капітальний ремонт Софійської площі, яка останніми роками є осередком проведення більшості свят і урочистостей. Нещодавно був оголошений офіційний тендер, на якому на початку 2019 року визначать виконавця робіт з благоустрою площі. Замовником виступив Київавтодор».

До кінця 2020 року планують повністю замінити плитку та бруківку. На цю роботу з міського бюджету столиці виділять до 120 мільйонів гривень. Головні умови для майбутнього виконавця – вкластися у визначений бюджет та встигнути закінчити всі роботи до 31 грудня 2020 року.

Ще одне завдання на наступний рік для столичного міського керівництва – розпочати розробку проектної документації  для капітального ремонту ще однієї історичної локації – Пейзажної алеї. Точні подробиці поки не відомі, однак вартість цього проекту, за попередніми даними – 4,2 мільйона гривень.

Мої відео