У Фастові стався вибух у житловому будинку

У Фастові стався вибух у житловому будинку
55918 ПЕРЕГЛЯДІВ

   Вибух стався у 5-ти поверховому житловому будинку міста Фастів за адресою вул. Садова, 10, у квартирі на 4 поверсі. Зруйновані квартири трьох поверхів (з 3-го по 5-й) з обох сторін будинку без подальшого загоряння. Пункт евакуації організували в Фастівській міській лікарні (по вулиці Київська 57).

 Як повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій, станом на 11:30 10 осіб евакуйовано, інформація про постраждалих досі не відома. Загиблих немає. Продовжується евакуація мешканців житлового будинку. Вибух відбувся через витік побутового газу, а точніше, причина - газове обладнання, яке встановили самовольно з порушенням норм - прес-секретар ДСНС у Київській області, Вікторія Рубан.

   На місці працюють 11 одиниць техніки, поліцейські, медики, співробітники ДСНС та фахівці-вибухотехніки. Кінологічна служба для пошуку можливих людей під завалами вже направлена. Задіяли рятувальну техніку Фастова й чотирьох сусідніх містечок.

   Як повідомляють в соцмережах мешканці Фастова, вибух був такої сили, що це відчувалося і в інших сусідніх будинках. Міська рада просить мешканців свого міста о допомозі постраждалим засобами особистої гігієни та продуктами харчування.

Теги: Фастів,вибух,газ,ДСНС
Мої відео