"Фахівці Миколаївської обласної служби зайнятості щоденно оновлюють базу вакансій" - Дмитро Оборонько

"Фахівці Миколаївської обласної служби зайнятості щоденно оновлюють базу вакансій" - Дмитро Оборонько
32464 ПЕРЕГЛЯДІВ

"Фахівці Миколаївської обласної служби зайнятості щоденно оновлюють базу вакансій Державної служби зайнятості відповідно до наявних пропозицій від роботодавців" - повідомляє Дмитро Оборонько, директор Миколаївського обласного центру зайнятості. 

Переглянути актуальні вакансії можна на www.dcz.gov.ua в рубриці "Шукаю роботу". На Миколаївщині в службі зайнятості зареєстровано 308 вакансій та в місті Миколаєві - 96 пропозицій роботи. Найбільший попит зараз на працівників економічної галузі, медичної сфери, аграрного сектору, та сфери обслуговування. Робітничі професії, які мають попит це: слюсарі, вантажники, електрогазозварювальники, водії та інші. Фахівці служби зайнятості також використовують альтернативу базу вакансій для працевлаштування клієнтів. Наразі база таких вакансій передбачає 206 пропозицій роботи по області та 97 - в місті Миколаєві. Інформацію про такі вакансії можна знайти в телеграм-каналі Миколаївської обласної служби зайнятості  .

Також для створення робочих місць служба зайнятості на Миколаївщині пропонує працедавцям активні програми:

• компенсацію ЄСВ за працевлаштованих безробітних на новостворені робочі місця;

• компенсацію 6500 гривень упродовж двох місяців за прийом на роботу людини з числа ВПО.

Для зручності клієнтів діє чат-бот Державної служби зайнятості, де роботодавці можуть подати інформацію про роботу: @DCZWorkNowBbot , та телеграм-канал з вакансіями по всій Україні: https://t.me/worknowdcz .

 

 

Мої відео