Рейдери захопили зерно німецького фермера в Україні

Рейдери захопили зерно німецького фермера в Україні
403645 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вільд Бертольд Карл Алоіс, керівник ІП «Агро-Вільд Україна», заявив про рейдерську атаку та незаконний вивіз пшениці з території його господарства ТОВ «Озерна-Агро».

Фермер повідомляє, що напад стався ще у вересні, коли 50 нападників і 8 фур прорвалися до приватних володінь, але зловмисників досі не покарали. Збитки від захоплення врожаю чоловік оцінює у 20 мільйонів гривень.

Залишається відкритим питання щодо функціонування поліції. Зі слів фермера, представники правоохоронних органів не протистояли захопленню пшениці рейдерами, хоча й підтвердили належність урожаю господарству ТОВ «Озерна-Агро». Надія була на відкрите кримінальне провадження, але зловмисникам вдалося закрити справу. Під час самого нападу рейдери керувалися підробленими документами, в який йшлося про підтвердження прав власності на зерно з території Вільда Бертольда та його продаж. 

Також відомо, що Посольство Німеччини адресувало Офісу Генпрокурора та Міністерству внутрішніх справ листи, в яких йшлося про рейдерську атаку на володіння ТОВ «Озерна-Агро». Вільд Бертольд запевняє, що ніякої відповіді на них не отримали.

Мої відео