У Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції зареєстрували 78 шлюбів з військовослужбовцями за спрощеною процедурою

У Західному міжрегіональному управлінні Міністерства  юстиції зареєстрували 78 шлюбів з військовослужбовцями за спрощеною процедурою
416332 ПЕРЕГЛЯДІВ
Від початку війни у Львівській, Рівненські та Волинській областях Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) територіальні відділи ДРАЦС зареєстрували 78 шлюбів з військовослужбовцями за спрощеною процедурою.
Нагадаємо, що такий порядок реєстрації дозволяє укладати шлюби і засвідчувати заяви на шлюб навіть командирами військових частин. Так, 46 шлюбів офіційно уклали командири військовослужбовців на підставі відповідно складених актів. Ще 32 шлюби зареєстрували безпосередньо у відділах ДРАЦС, на підставі прийнятих і засвідчених командирами заяв.
В розрізі областей статистика виглядає так:
Львівська область - 55 шлюбів ( 33 - на підставі складених актів командирами, 22 - на підставі засвідчених заяв);
Рівненська область - 14 шлюбів (10 - на підставі складених актів командирами, 4 - на підставі засвідчених заяв);
Волинська область - 9 шлюбів ( 3 - на підставі складених актів командирами, 6 - на підставі засвідчених заяв).
Додамо, що акт про шлюб може складатися командиром без особистої присутності одного чи обох наречених з використанням доступних засобів відеозв’язку. Такий документ у подальшому надсилається командиром чи керівником установи до будь-якого відділу ДРАЦС для складання актового запису про шлюб у паперовій формі та внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян.
Мої відео