В Дніпрі сестра не може знайти брата: він посварився з коханою та зник!

В Дніпрі сестра не може знайти брата: він посварився з коханою та зник!
85233 ПЕРЕГЛЯДІВ

Жінка звертається до всіх небайдужих! Більше як місяць назад зник її брат. 16 грудня 2020 року чоловік сильно посварився зі своєю співмешканкою. Після чого пішов з дому і не повернувся ні до родичів, ні до коханої. Жінка шукала, зверталась до поліції, писала в соцмережах, проте немає жодного результату. Тепер вона звертається до кожного небайдужого, аби їй допомогли відшукати брата.

В її пості вказано, що чоловік пішов з дому 16 грудня 2020 року. Після сварки зі своєю співмешканкою Галиною. За словами Римми (сестра), проживав він з нею близько пів року. Руслан досі не виходить на зв'язок, інформації про його місцеперебування також немає. Вона не знає до кого звернутись, аби їй допомогли. Поліція Павлограду нічого не робить вже протягом тривалого часу. Вони не знайшли нічого, та, як вважає жінка, навіть не намагались шукати. Тож тепер вона намагається сам знайти хоча б одну невеличку зачіпку яка допоможе їй знайти брата.

Вона опублікувала його прикмети: ”світло-русяве волосся, сіро-блакитні очі, зріст приблизно 176 см, худорлявої статури. У чому був одягнений Руслан в день зникнення, сестра не знає”. Сьогодні жінка планує звернутись до прокуратури, аби якось проконтролювали таке халатне ставлення до справи. Проте якщо ви маєте будь-яку інформацію стосовно нинішнього місця перебування чоловіка, повідомте, будь ласка, Риммі.

Повідомте за номерами телефонів 102 – поліція чи 0684141537 – сестра Римма. Вони будуть вдячні за будь-яку інформацію стосовно місця перебування чоловіка. Чим більше часу минає, тим менше надії залишається в сестри. Адже Руслан не був пиякою, а отже напитися та зникнути він не міг. Тому до голови їй лізуть лише всілякі жахіття. Допоможіть сестрі відшукати єдиного брата! Зараз навіть маленька інформація може врятувати ціле життя.

Мої відео