Кирило Міненко: за статистикою в День Святого Валентина офіційно створюється на чверть більше сімей, ніж у звичайні дні

Кирило Міненко: за статистикою в День Святого Валентина офіційно створюється на чверть більше сімей, ніж у звичайні дні
29287 ПЕРЕГЛЯДІВ

У центральній юстиції 14 лютого зареєстрували 333 шлюби: у місті Києві - 171 шлюб, у Київській області - 106, у Черкаській – 56. У день всіх закоханих по всій Україні стартувала акція «Кохання поза часом» молодята мали нагоду подати заяву до ДРАЦСу з 8:00 до опівночі.

Також у день звернення мали нагоду зареєструвати шлюб ті, хто скористався послугою «Шлюб за добу» . А саме 42 пари з міста Києва, 6 пар з Київщини та 12 пар з Черкащини.

 «У цей день святкова реєстрація шлюбу проводилась для  пар, яким вже призначено державну реєстрацію на 14 лютого або для тих, хто обрав послугу «Шлюб за добу». Однак, пари, які чекають народження малечі або вже мають спільну дитину змогли також без попередньої заяви та за наявності відповідних документів, що підтверджують підставу для скорочення терміну очікування», - розповідає очільник Центрального управління Мін’юсту Кирило Міненко.

Останні заяви про реєстрацію шлюбу було прийнято: у Києві о 20:40, Черкаській області - о 22:11, а у Київській області - о 23:00.

Також закохані пари мали змогу подати заяву про державну реєстрацію шлюбу в атмосфері свята кохання або відзначити ювілей весілля.

Нагадаємо, що  на День святого Валентина у 2019 році у Києві шлюб зареєструвало 211 пар. Загалом по Україні найбільша кількість реєстрацій шлюбів у День закоханих припадає на 2015 рік, коли було зареєстровано 3258 шлюбів.

Теги: #центральнаюстиція #Київ #Черкаси,#Коханняпозачасом
Мої відео